Biz Kimiz?

Lepha gücünü evrenin sonsuzluğundan alan, etliye sütlüye karışan; ben bilirim diyenlere “oldu sonra görüşmeyelim” diyen ve kabına sığmayan yeni nesil dijital reklam ajansıdır.

Nasıl mı?

Gücümüzü evrenin sonsuzluğundan alıyoruz çünkü, evren içinde gizemler barındıran ve asla çözülemeyecek çözümleri barındıran eşsiz bir detaydır. Biz bu detayların içinde üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

GÜÇ

Gücümüzü evrenin sonsuzluğundan alıyoruz çünkü

Evren içinde gizemler barındıran ve asla çözülemeyecek çözümleri barındıran eşsiz bir detaydır. Biz bu detayların içinde üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

BİLİNÇ

Etliye sütlüye karışıyoruz çünkü

Hayat hepimizin için güzel olsun istiyoruz. İnsan olmanın ve insanlığa faydalı olmanın bilincindeyiz!

SAYGI

Ben bilirim diyenlere “oldu sonra görüşmeyelim” diyoruz çünkü

Saygısızlığa katlanamıyoruz. Güzel işler saygı ister ve saygıyla şekillenir.

ÜSLUP

İşte tüm bunların haricinde

Hem sadeliği hem farklılığı aynı anda benimsiyoruz. Zaten her şeyin karmaşık olduğu dünyada sizce sadelik en büyük farklılık değil midir?

Prensiplerimiz

İşletmenizi, işletmemiz gibi benimsiyoruz. İşi yaptık, paramızı aldık tamam diyerek sizi unutmuyoruz! Her ay belirli günlerde ziyaretinize gelip, bir kahve içip hal hatır soruyoruz. Yeni öneri ve stratejiler sunuyoruz. Yapamayacağımız işler için “yaparız” diye söz vermiyoruz. Kendimize özgü tarzımızla, tarzınıza en uygun olan şık elbiseyi size giydiriyoruz. Her şeye rağmen elimizde sihirli değneğimiz yok. Her iş süreç ve sabırla sonuç verir.