Neler Yapıyoruz?

Tüm işlerimizde markanızı, sektörünüzü ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. İhtiyacınız olanı tespit edip en hızlı şekilde çözüm yollarını sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Globalleşen ve globalleştikçe dijitalleşen dünyada, hedef kitleye ulaşmanın en hızlı yolu belkide şuan web sitemizi incelemek için kullandığınız telefonunuzdur. Sosyal medya, diğer reklam mecralarına göre daha düşük maliyetli ve daha hızlı bir araçtır. Ayrıca en güzel yanlarından biri ise katalog, broşür gibi basılı reklam ürünlerinin kullanımını azaltarak milyonlarca ağacı kurtarıyor olması! İşte tam bu noktada biz size; farklı, özgün, düzenli, faydacı, hedef kitle odaklı profesyonel bir sosyal medya yönetimi sunuyoruz. İşletmenizi analiz ediyoruz, ihtiyaçlarınızı tespit ediyoruz, müşterilerinizin satın alma alışkanlıklarını tespit ediyoruz, zayıf ve güçlü yönlerinizi belirleyerek size en uygun stratejiyi sunuyoruz ve hedeflerinize ulaştırmak için işe koyuluyoruz. Asla şu kadar takipçin olur, bu kadar kişi beğenir gibi hayaller satmıyoruz. Öncelikle sosyal medyanın asıl amacının ne olduğunu ve sosyal medya kullanıcılarının alışkanlıklarını size anlatıyoruz! UNUTMAYIN! ÖNEMLİ OLAN HEDEF KİTLENİZDEKİ İTİBARINIZDIR.

Logo Tasarımı

Aslında grafik tasarımdan ayırmak istemezdik. Ama yerleşik algı nedeniyle ayırma gereği hissettik. Logonuz, işletmenizin temeli olacaktır ve fark yaratacak her detay ona bağlı olarak şekillenecektir. Biz asla: Böyle güzel logo yaparız, bizden iyisi yok, size öyle bir logo yapacağız ki ağzınız açık kalacak gibi cümleler kurmuyoruz. Bu cümleleri kuranlara ise gülümsüyoruz. Çünkü logo; sektörünüze, isminize, sizin enerjinize, bizim sizi anlamamıza vs. göre değişen bir kimliktir. Biz elimizden gelenin en iyisini, benimsediğimiz bazı kurallar çerçevesinde size sunuyoruz. Makul olan tüm isteklerinizi değerlendiriyoruz.

Grafik Tasarım

Çok dertliyiz bu konuda çok. Çoğu müşterimiz “ne var ya alt tarafı bilgisiyarda çizim yapıyorsunuz. Bu kadar para istenir mi?” diye sitem ediyor. Bu durum logo dahil tüm reklam, tanıtım ve promosyon tasarımlarında yaşanıyor. Biz bu cümleyi duyunca arkamıza bakmadan uzaklaşıyoruz. Çünkü bizim yapılan işi küçümseyen firma ve kişilerle aynı yolda yürümemiz doğamıza ters. Bunun dışında tüm grafik tasarım işlerinizde en makul zeminde buluşup anlaşacağımızdan şüpheniz olmasın.

Marka Yönetimi

Bir çocuğunuz var diyelim. Çocuğunuzun ilk günden itibaren nasıl yetişmesi gerektiğini planlamaz mısınız? Hastalandığında iyileşmesi için uğraşmaz mısınız? Büyüdüğünde iyi bir insan olsun istemez misiniz? İşte marka yönetimi aslında budur. İşletmenizi ya da ürününüzü büyütmek ve itibar kazandırmak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini, hedef kitlenizde oluşturmak istediğiniz imajı, hedef kitlenizde nasıl sadakat oluşturulacağını, büyüdükten sonra karşılaşılacak zorluklara karşı hangi önlemlerin alınması gerektiğini vs belirleyen süreçtir. Kısacası işletmenizin planlı ve programlı yaşamasıdır. GERÇEKÇİLİKTİR!

Web Tasarım

Her ne kadar alışkanlıklar sosyal medya eksenine kaysa da web siteler hala en muazzam prestij araçlarıdır. Web sitemizi beğendiyseniz, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.

Teklif Alın